Опубліковано Залишити коментар

Напівпрозорі натяжні стелі

Напівпрозора натяжна стеля з використанням цікавого освітлення дозволяє зробити цікавий та красивий дизайн приміщення. Зовнішній вигляд такої стелі настільки розкішний, що іноді він нагадує справжній витвір мистецтва.

Що таке напівпрозорі натяжні стелі?

За конструкцією такі стелі дуже схожі на звичайні натяжні покриття. Напівпрозорі стелі теж фіксуються по периметру кімнати в спеціальний каркас.

Незалежно від того, з якого матеріалу виконано полотно, воно здатне пропускати світло на понад 55%. Лише в такому випадку стеля можна назвати напівпрозорою.

Головна складова, завдяки якій конструкція виглядає оригінально – це освітлення. Освітлювальні прилади у таких стелях монтуються за полотном.

Встановлення напівпрозорих стель натяжних здійснюється зі світильниками різного кольору. Однак при цьому завжди потрібно враховувати потужність самих приладів. Найпоширеніші варіанти – світлодіодні лампи. Вони економні, видають мінімальну кількість тепла.

Варіанти напівпрозорих натяжних стель

Напівпрозорі стелі в Одесі можуть створювати неповторні та цікаві покриття, які мають різні форми та конструкції. Найцікавішими варіантами вважаються такі стелі:

Багаторівневі. У цьому варіанті можна встановити приховані освітлювальні прилади на одному ярусі. Завдяки такому методу можна створити велику кількість цікавих композицій, застосувати різні кольори лампочки, розділити стелю на зони з різним ступенем просвічування.

З фотодруком. На полотно можна нанести унікальну картинку, що дозволить пожвавити інтер’єр кімнати.

Зі світлопрозорими панелями. Можна зробити геометричні фігурки, які виступатимуть із полотна. Завдяки такій методиці конструкція виглядатиме оригінально. Виступаюча частина може бути різної конфігурації, наприклад у вигляді овалу або багатокутника.

Також популярним варіантом вважається стеля, що світиться по всьому периметру. Це стеля, що парить. У такому разі не потрібний світильник по центру та по всій поверхні полотна. Звичайно ж, не завжди покриття робиться повністю світиться. Можна встановити кілька лампочок, щоб вони висвітлювали певні зони або зробити конструкцію з різних матеріалів, додавши незвичайні світильники. Варіантів досить багато.

З чого виробляють напівпрозорі натяжні стелі

Напівпрозорі стелі в Одесі найчастіше виготовляються з таких матеріалів:

Плівки. Для стелі береться спеціальна плівка, яка добре пропускає світло. Щоб отримати цікаву світлову композицію, між плівкою та стелею встановлюються спеціальні освітлювальні прилади. В результаті цього виходить ефект, що нагадує матове скло або дах зі скла.

Тканини. Для напівпрозорих стель часто використовуються тканинні полотна, на яких є дрібні отвори. Плюс таких конструкцій – незвичайний вигляд. Є й мінус – вартість напівпрозорих стель в Одесі такого типу досить висока. Стелі мають властивість розсіювати світло, добре поєднуються з фотодруком.

Ми займаємося встановленням підвісних стель. Ми маємо великий асортимент полотен. Серед такої різноманітності ви обов’язково виберіть для себе оптимальний варіант, враховуючи фактуру та колір основного полотна.

Крім того, ми маємо прийнятні ціни на напівпрозорі натяжні стелі. Ми швидко та якісно виконуємо роботу, допомагаємо замовнику вибрати полотно у будь-яку кімнату.

Залишити відповідь