Типи натяжних стель.

Натяжні стелі – не новина у світі моди та комфорту. У багатьох квартирах та офісах власники віддають велику перевагу натяжним стелям, тому що є дуже багато варіантів для реалізації свого задуму. Для когось ідеальним буде матове покриття, яке буде на вигляд як звичне заштукатурена стеля. Деякі сім’ї обирають глянець, адже цей матеріал внесе до будинку не лише комфорт, а й краплю аристократичності. Сатинова стеля додасть затишку та ніжності до приміщення, зачаровуючи своїм легким блиском.

Глянцеві стелі – найбільш популярний варіант серед трійці натяжних покриттів. Глянцеве полотно зазвичай встановлюється в офісах та квартирах, що мають маленькі площі. Завдяки тому, що дзеркальна плівка відбиває всі предмети, що знаходяться в приміщенні, простір тим самим збільшується у рази. Глянець також використовують у готелях, щоб надати розкіш приміщення.

Матові фактури дуже часто вибирають для квартир або офісів тому, що, по-перше, це найдешевший варіант, а по-друге, таке покриття точно не відволікатиме від роботи чи відпочинку. Популярні вони тому що нагадують звичну штукатурку, яка була у всіх, перш ніж натяжні стелі набули популярності.

Сатинова стеля – золота середина між матовим та глянсовим полотном. Таке покриття підходить тим, хто хоче додати щось незвичайне до інтер’єру. Відчуття спокою та комфорту в тих кімнатах, де встановлений саме він, робить його особливим. Найчастіше такого типу покриття можна зустріти в спальнях або дитячих кімнатах, тому що саме там важливий спокій і завдяки йому можна навіть у готелі відчути себе як удома.

Стелі відрізняються не тільки матеріалами, але й палітрою кольорів. Однак іноді виникає складність у виборі кольору, тому що хочеться чогось унікального, а не банальна біла стеля, але є страх помилитися з відтінком покриття і вибрати колір, який навпаки лише посилить ситуацію.

  1. Для збільшення простору варто вибрати чорну, фіолетову, звичайну білу або темно-синю/просту синю стелю.
  2. Затишну кімнату може зробити будь-який з відтінків червоного, жовтого або помаранчевого кольору.
  3. Бажаєте розкоші – світлий відтінок сірого кольору підкреслить аристократичну обстановку.
  4. Натяжні стелі славляться своєю податливістю до фотодруку. Є досить багато покупців, яким дуже до душі неординарне оформлення стелі різними малюнками незалежно від їхнього кольору та розміру. Більшість компаній люблять виконувати такі цікаві замовлення, тому можете не хвилюватися, що не зможете знайти відповідну фірму, тому що будь-яка погодиться з вами співпрацювати.

Багаторівневі натяжні стелі це шанс проявити свою фантазію. Ви можете зробити рівні різних кольорів, фактур та розмірів, оснастивши їх різними декоративними елементами, такими як фотодрук або різні лампи. Глянсові стелі арочної форми – це коли стеля у вигляді арки доходить до підлоги, найчастіше встановлюють у невеликих басейнах. Гра світла та води на дзеркальному покритті створить загадкову атмосферу та допоможе розслабитися.

Який би вид стелі ви б собі не обрали, він буде унікальним. Кожен із матеріалів дуже надійний та довговічний. По натяжному покриттю не підуть тріщини, як це може статися зі штукатуркою. Будь-яка натяжна стеля буде гіпоалергенною, оскільки полотно є плівкою, яка виготовляється з високоякісних матеріалів, що не виділяють шкідливі речовини. Головний плюс – стеля можуть зробити точно таким же, як ви заплануєте, і він не відрізнятиметься від картинки в голові.