Натяжна стеля від замовлення до виконання.

Небагато замовників знають, як відбувається процес замовлення, вимірів та установки. Бажаєте подробиць? Тоді ви точно на адресу. Сьогодні ми детально поговоримо про кожний етап замовлення натяжних стель. А поки що, для початку, поговоримо про факти та переваги натяжних стель:

Факт №1

А ви знали, що натягнутий 1 квадратний метр натяжної стелі здатний витримати від 500 до 1000 літрів води і при цьому не порветься, чи не заллє вашу квартиру? При цьому самостійно чи за допомогою майстра воду можна буде акуратно злити. Меблі та цінне майно при цьому не постраждають. Як і натяжна стеля. Після зливу води майстри нагрівають полотно і натяжна стеля стає на місце як нова, чого не скажеш про побілену або гіпсокартонну стелю!

Факт №2

Натяжну стелю можна мити. Це дуже зручно. Натяжний не жовтіє (згодом). Його не треба білити, він не вимагатиме відновлення з часом як гіпсокартонний. Єдине, що потрібно пам’ятати, мити потрібно акуратно і не агресивними розчинами (засіб для миття вікон – ідеальне рішення). Також не можна використовувати колюче – ріжучі предмети (взагалі ідеально підійде ганчірочка з мікрофібри).

Факт №3

Сучасні технології дозволили зробити натяжну стелю не лише гарною прикрасою, а й чудовим подарунком! Наша компанія надає унікальну можливість зробити фотодрук абсолютно будь-якої фотографії чи картини. Будь то куполи собору, фотографії відомих реплік картин (“Мона Ліза”, “Дівчинка з песиками”, “Ранок у сосновому лісі” і т.д.), або ND фотографії природи, улюбленої тварини або фото дорогої для вас людини … У нас, ви зможете здійснити будь-яку фантазію.

Етап №1: «Консультація»

Отож ми плавно і підійшли до суті. Хочу відразу відзначити, що наші менеджери працюють щодня з 9:00 до 18:00. Ми завжди готові вислухати замовника та допомогти йому. Як же все-таки відбувається замовлення? Наша компанія працює у трьох напрямках: консультація по телефону, у чаті або в живу. Припустимо, що потенційний замовник зв’язався з нами (менеджерами). Ми проконсультуємо, визначимо цінову політику та «проведемо» замовника коротким шляхом замовлення (до речі… Наша компанія виконує замовлення за 3-7 днів). Для подальшої роботи, ми просимо вказати тільки як до вас звертається ваш контактний номер телефону та адреса об’єкта (це потрібно для бази клієнтів, якщо виникнуть питання або проблеми, завдяки базі ми можемо швидко розібратися і допомогти вам).

Етап №2 «Заміри»

Менеджери передають дані, які ви вказали замірнику (замірники працюють у різних частинах міста, саме для цього нам потрібна адреса об’єкта). Замірник набирає номер телефону і домовляється про зручний для вас час. В обумовлений час він приходить, заміряє (зазвичай виміри займають не більше півгодини, за винятком індивідуальних замовлень), якщо є питання щодо монтажу або ті, на які менеджери не знають відповіді, завжди можна поставити їх замірнику, він завжди допоможе і відповість на всі ваші запитання . Наша компанія надає виміри БЕЗКОШТОВНО!

Етап № 3 «Побудова креслень та повний кошторис»

Отже, вас проконсультували, на всі запитання відповіли, чи замірник провів всі необхідні виміри. Тепер ваші побажання та виміри відправляються до нас (менеджерів), на обробку та будівництво креслень за вашими розмірами. Після побудови креслень ми ЗАВЖДИ робимо та надсилаємо кошторис (з повним прорахунком вашого замовлення) замовникам БЕЗКОШТОВНО!

Етап №4 «Замовлення»

Тепер переходимо до замовлення. Ми зв’язуємося із замовником і, якщо замовнику підходить цінова політика, пропонуємо укласти договір (це можна зробити, попросивши замірника взяти договір із собою і укласти його ще на об’єкті або ж договір можна укласти на місці, або приїхати в офіс і там укласти договір) . Наша компанія при замовленні видає договір, який також є гарантією (на полотно 10 років та 4 роки на монтаж). Отже, ви вирішили зробити замовлення, вибрали фактуру, колір (або зробили індивідуальне замовлення), переглянули кошторис, після підписуєте договір. У договорі вказуєте ПІБ, повну адресу об’єкта та два телефони (про всяк випадок). При укладанні договору ви сплачуєте аванс у розмірі 50%. Копію договору ви забираєте (договір виконує функцію гарантійного талону).

Етап №5 «Виготовлення»

Замовлення надходить на завод. Протягом 2-3 робочих днів (якщо замовлення випало на п’ятницю, то поле 15:00 завод припиняє роботу до понеділка, відповідно полотно надходить у роботу з понеділка), полотно по кресленнях розрізається на заводі та загарпунюється. Після цього упаковується та доставляється в офіс.

Етап №6 «Установка»

Ось і кінцевий пункт нашої пригоди. Полотно доставлено до офісу. З 10:00 ранку з вами зв’язується головний менеджер та уточнює час та дату встановлення. Бригада майстрів приїжджає та від 3 до 30 годин (залежно від обсягу) повністю виконує роботу на об’єкті. Після прийому робіт, ви розраховуєтесь і все! Замовлення виконано. Але потрібно знати деякі нюанси на момент встановлення:

  1. Кімната нагрівається до 60 градусів. Тому якщо ви клеїли шпалери, то вони повинні повністю просохнути.
  2. Всі меблі (якщо це косметичний ремонт) повинні бути відсунуті в середину кімнати для доступу до кутів.
  3. Електрика: на момент встановлення ви повинні знати розташування електрики. Усі дроти (на стелі) повинні бути закріплені впритул до стелі.
  4. Меблі: при встановленні та монтажі меблів меблярами потрібно бути вкрай обережними, один незручний рух і стеля порвано!
  5. Гардини: хвора тема всіх майстрів та менеджерів. Якщо ви вирішили робити вбудовані гардини, ви ОБОВ’ЯЗКОВО на етапі вимірів повинні повідомити замірника. Це дозволяє у майбутньому уникнути непорозуміння. Обов’язково обговоріть із замірником вигляд, розмір, відступ і тип вбудованих гардин.
  6. Наперед плануйте нішу під шафу! Після замовлення полотна внести зміни до конструкції буде неможливо. В обов’язковому порядку замірника говорите про те, що в спальні ви плануєте шафу. Замірник повинен заміряти довжину бруса, на який монтуватиметься натяжна стеля.
  7. Якщо ви вирішили поставити натяжну стелю у ванну, то не забудьте про декоративну вставку! Вона запобігає попаданню вологи під натяжну стелю, що дозволяє уникнути утворення цвілі.
  8. Потужні світильники. Вони сильно нагрівають стелю, що може призвести до перегріву, а надалі до пропалювання стелі.
  9. Стіни із тонкого гіпсокартону. Для такої стіни ставлять спеціальний профіль (він дорожчий).

Підбивши підсумок можна з упевненістю сказати, що оформлення та виконання замовлення є досить легкою процедурою для нашого замовника. Все тому, що за роботу беруться професіонали!