Міфи про натяжні стелі.

Міф 1. Натяжні стелі шкодять здоров’ю та можуть спровокувати захворювання. Цей міф базується на тому, що матеріали ненатуральні та нібито виділяють у повітря отруйні речовини, які викликають алергії, астми та всілякі подразнення.

Відповідь 1. Більшість предметів нашого побуту – це пластик, у тому числі і посуд, і тканина нашого одягу, і предмети інтер’єру – шпалери, ламінат, меблі та інше. Практично вся фарба також – пластик. Крім того, сумлінні виробники натяжних стель серйозно контролюють якість матеріалів та вміст у них шкідливих речовин. Тому шкоди від таких стель не більше, ніж від пластмасового тазика на кухні або стаканчика, з якого ви п’єте каву. Головне – вибирати якісний продукт.

Міф 2. Натяжні стелі горять (пожежонебезпечні).

Відповідь 2. Якщо ви бачили, як поводиться у вогні пластикова пляшка, то легко уявіть, що відбувається з стелею ПВХ. З ПВХ також складаються металопластикові вікна. Він не горить відкритим полум’ям, а плавиться. Зрозуміло, якщо йдеться про якісне полотно. Щоб уникнути подібного ризику, потрібно дотримуватись правил безпеки і не довіряти монтувати проводку під навісну стелю аби кому – це питання професійного рівня майстрів.

Міф 3. Висока вартість натяжної стелі.

Відповідь 3. Сьогодні ринок показує досить низькі ціни на будь-які види натяжних стель. Багато фірм з великими обсягами також можуть знизити ціни через оптові закупівлі. Можна стверджувати – натяжні стелі недорогі в порівнянні з будь-яким іншим видом оздоблення стелі.

Міф 4. Натяжні стелі з часом вицвітають.

Відповідь 4. Подібного немає, тому що сучасні технології дозволяють надійно захищати колір від УФ-випромінювання, і якісна стеля не вигоряє з часом. Гарний приклад знову пвх-вікна. Перебуваючи в суворіших умовах нічого з ними не відбувається.

Міф 5. Під час роботи з тепловою гарматою можна пошкодити обробку стін та підлоги.

Відповідь 5. В умілих руках теплова гармата – це звичайний інструмент, такий же, як дриль або молоток. Але якщо за справу береться непрофесіонал – можна молотком зіпсувати все, що завгодно. Щоб не було сумніву, запрошуйте кваліфікованих майстрів. Ми можемо гарантувати безпеку шпалер і т.д.

Міф 6. Натяжна стеля збирає пил.

Відповідь 6. Натяжні полотна є антистатичними, тобто не притягують до себе частинки пилу. Раз на півроку рекомендується протирати стелі вологою ганчіркою, і цього цілком достатньо для підтримки санітарної норми.

Міф 7. Натяжні стелі недовговічні.

Відповідь 7. Гарантійний термін – 10 років. Сама стеля прослужить більше, якщо його випадково не зашкодити будь-яким способом.

Міф 8. Натяжні стелі провиснуть згодом.

Відповідь 8. Скоріше навпаки. Через невеликий час стелі трохи піднімуться. Але слід врахувати, що при ширині приміщення 5 метрів провисання 4-5 см є нормальним явищем.

Міф 9. Не можна використовувати у неопалюваному приміщенні.

Відповідь 9. Не можна за негативних температур фізично їх деформувати. При звичайній експлуатації натяжні стелі чудово поводяться на дачах, базах відпочинку і т.д.

Міф 10. За стелями утворюється пліснява.

Відповідь 10. Зворотна ситуація. Цвілі потрібна волога, а натяжна стеля блокує її доступ.

Міф 11. Приватна бригада – гарний вибір за низької ціни.

Відповідь 11. Вибір авторитетної фірми кращий. Приватна бригада не може купити комплектуючі за оптовою ціною, намагається економити на металовиробах, зацікавлена швидше в грошах, ніж у хорошому відгуку. Також можна сказати, що приватна бригада не може проіснувати таку ж кількість часу як і фірма.